USB Flash Bellek Promosyon

MARKANIZ HAFIZALARDA KALSIN!

promosyon krom flash bellek
Metal Gövdeli Flash Bellekler

Metal ve lazer kazımaya uygun krom gövdesi ile bir prestij ürünüdür. Opsiyonel olarak içerisindeki özel yazılım ile firmanıza ait katalog veya firma tanıtım videolarınız silinmez bölümde tutularak kalıcı bir reklam uygulaması sunar.

Boyut: 2 GB - 64 GB Arası
Renk: Krom
promosyon ahşap flash bellek
Ahşap Gövdeli Flash Bellekler

Lazer kazıma, tampon baskı ve serigraf baskı tekniğine uygun ahşap gövdesi ile bir prestij ürünüdür. 8 ve 16 GB bellek opsiyonuyla kullanıma sunulur. İçerisine silinmeye korumalı özel bölüm oluşturarak kalıcı bir reklam yapmış olursunuz.

Boyut: 8 - 16 GB
promosyon plastik anahtarlıklı flash bellek
Plastik Gövdeli Flash Bellekler

Bir çok yöntemle üzerine baskı yapılabilen plastik gövdeli flash bellekler, üzerinde bulunan anahtarlık yayı sayesinde çok kullanışlıdır. Bir çok kapasite ve renk seçeneği ile cepte taşınabilecek en uygun reklam spotudur.

Boyut: 8 - 16 GB
promosyon kamel usb flash bellek
Kalem USB Flash Bellekler

Lazer v e dijital baskı yapılabilen kalem usb flash bellekler çok amaçlı kullanımıyla promonsyon ürünlerin en başında gelir. Her zaman cepte taşınan bu reklam ürünü, bir çok kapasite seçeneğiyle çok işinize yarayacak.

Boyut: 2 GB - 64 GB Arası

BUNLARA DA GÖZ ATIN

Etiket: promosyon, flash bellek, baskılı flash bellek, torbalı flash bellek, izmir flaş bellek, usb stick promosyon, özel yazılım flash, tasarım flaş bellek, promosyon depolama, kilitli usb flash bellek