Promosyon Takvim Baskı

MARKANIZ HER YERDE!

baskılı promosyon masa takvimi
Masa Takvimleri

Uzun süreli reklam proomosyon ürünlerinden olan masa üstü takvimler farklı ebat ve işlevsellikte üretilebilirler. Tasarım ve renkte sınır bulunmaz, istenilen adet ve yaprak sayısına göre üretilebilirler.

Kağıt Mukavva Üzeri Kuşe Sıvama
Boyut: 180 x 350 mm
baskılı saatli promosyon masa takvimi
Saatli Takvimler

Masaüstü ürünlerinden olan ve en az 2 yıllık tasarlanması tavsiye edilen bu promosyon ürünü, yanındaki saat ile takvime işlevsellik katarak uzun süre kullanılmayı hedefler. Böylece her zaman göz önünde bulunan bir reklam spotu ile markanızı ön plana çıkarmanıza yardımcı olur.

Saat Boyut: Ø 60 mm
baskılı promosyon gemici takvimi
Gemici Takvimleri

Promosyon ürünlerinin bir klasiği olan gemici takvimleri, popülerliğini hiç kaybetmeden uzunca senelerdir kullanılmaya devam ediyor.

Küçük G. Ebat: 320 x 480 mm
Büyük G. Ebat: 320 x 920 mm
baskılı promosyon blok takoz kütük takvim
Blok (Takoz & Kütük) Takvimler

İçerdiği pratik bilgiler, önemli gün ve geceler, tatil bilgileri gibi üzerinde önemli bilgiler barındıran ve takvim çeşitleri arasında bir klasik olan takoz takvim, promosyonel ürünler arasındır.

Ebat: 285 x 390 mm
baskılı promosyon hasır takvim
Hasır Takvimler

Görselliğin ön planda olduğu, 12 ayı birden üzerinde barındıran hasır takvimler, taşıması kolay ve kullanışlı promosyon ürünlerindendir.

Ebat: 320 x 750 mm

BUNLARA DA GÖZ ATIN

Etiket: Promosyon takvim baskısı, baskılı takvim, takvim reklam, torbalı takvim promosyon, torbalı özel takvim, gemici takvimi torbalı, tasarım takvim