Baskılı İş Kıyafetleri

GİYİLEBİLİR MARKA ETKİSİ!

baskılı tişört t-shirt sweatshirt
Baskılı T-shirt

Tüm sektörlerde ve tüm mevsimlerde giyilebilecek olan t-shirtler baskılı promosoyon ürünlerinde her zaman tercih edilen bir üründür. Yaka çeşitleri, renkleri ve modelleri açısından çok geniş bir yelpazede ürün bulunan baskılı tişörtler üzerine farklı tekniklerle tüm renklerde ve ebatlarda baskı yapılabilir.

Mazleme: %100 Pamuk
baskılı polar iş kıyafeti
Polar İş Kıyafetleri

Kış aylarının vazgeçilmezi baskılı polar ile, markanızı, personel veya müşterileriniz için kalıcı hale getirebilirsiniz.

Mazleme: %100 Pamuk
Ağırlık: 250 - 250 gr/m²
baskılı tulum iş kıyafetleri
Baskılı Tulumlar

Askıları, bel ayarlaması, manşetli kollar ve fermuarlı yapıları ile her bedene uygun olan baskılı tulumlar ile zorlu çalışma koşullarında bile işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Üzerine baskı yapılabilme özelliği, marka etkinizi gösterirken, prestij açısından da önemli bir faktördür.

Özellik: Kangru Cepli, Fermuarlı, Askılı, Bel Lastikli, Üstü Dikişli Cepli
Kumaş: Pamuklu Gabardin
baskılı iş kıyafetleri
Baskılı Promosyon Şapka

Bir yaz promosyonu olan baskılı şapka modelleri ile, markanızı her sektöre ulaştırmanız mümkün. Nakış veya transfer baskıya uygun olan bu baskılı promosyon şapkalar, kişiye göre özelleştirilebilir.

Mazleme: %100 Pamuk

BUNLARA DA GÖZ ATIN

Etiket: Torbalı baskılı iş kıyafetleri, baskılı tişört, baskılı şapka, iş kıyafetlerine logo baskısı, torbalı tişört baskısı, kıyafete baskı, kişiye özel tişört, hediyelik tişört baskı, torbalı şapka baskı